← 2011
← 2012

Конференція Телевізійні вимірювання

До конференції залишилось

Категорія: Новини

Щорічна конференція «Телевізійні вимірювання» відбудеться у п’ятницю 16 березня 2012 року

Щорічна конференція для користувачів телевізійної панелі «Телевізійні вимірювання», відбудеться у п’ятницю, 16 березня, в готелі Radisson Blu (вул. Ярославів Вал 22). Конференція присвячена дослідженню телевізійної аудиторії в Україні.

Організатор конференції Індустріальний Телевізійний Комітет з 2002 року є найбільшим замовником дослідження телевізійної аудиторії в Україні. Метою ІТК є організація збалансованої (надійної, послідовної і прийнятної для всіх користувачів) системи соціологічних досліджень телевізійної аудиторії України.

Учасники конференції підведуть підсумки роботи телевізійної панелі за минулий рік, розглянуть досвід інших країн та обговорять напрямки діяльності щодо поліпшення роботи всеукраїнського панельного дослідження.

Завдяки членству у міжнародних організаціях в сфері медіавимірювань, ІТК забезпечує відповідність дослідження телевізійної аудиторії в Україні міжнародним стандартам якості та сучасним технологічним і методологічним розробкам у цій сфері.

Конференція «Телевізійні вимірювання» це найкращий професійний майданчик для обговорення інноваційних підходів та технік аналізу телевізійної аудиторії.

Участь у конференції є безкоштовною.

Обов’язкова попередня реєстрація на сайті конференції www.tvmeasurements.org, де ви можете ознайомитись з програмою та доповідачами конференції.

 

Дата: 16 березня 2012 року (п’ятниця) початок реєстрації о 9:30

Місце: готель Radisson Blu (Київ, вул. Ярославів Вал 22)

Попередня реєстрація є обов’язковою: на сайті www.tvmeasurements.org

Коментарі

Організатор

Наші проекти