← 2011
← 2012

Конференція Телевізійні вимірювання

До конференції залишилось

Категорія: Новини

Рекомендації щодо оприлюднення даних ТБ панелі

GfK Ukraine та Технічний Комітет ІТК затвердили «Рекомендації щодо оприлюднення даних ТБ панелі»

У січні 2010 року GfK Ukraine та Індустріальний Телевізійний Комітет розпочали роботу над створенням рекомендацій щодо оприлюднення даних дослідження телевізійної аудиторії у відкритих публікаціях. Рекомендації щодо оприлюднення даних ТБ панелі використовуються в інших країнах з розвиненим телевізійним ринком.

Завданням даних рекомендацій є стандартизація принципів представлення даних ТБ панелі. Дотримання рекомендацій дозволить користувачам даних ТБ панелі отримати коректну інформацію не тільки в рамках телевізійного ринку України, але і в рамках інших країн.

Катерина Котенко, ІТК зауважує: «Ми пропонуємо до використання прозорі та стандартні правила, які зможуть допомогти споживачам професійних медіа отримувати релевантну інформацію як щодо процедури підрахунку глядачів кожної телевізійної події у індивідах, так і зрозуміти хто і як готував дані до оприлюднення. Для створення даних правил ми керувались в тому числі світовим досвідом зменшення маніпуляцій у використанні даних ТБ вимірювання.»

Ольга Росманова, керівник департаменту медіа-досліджень GfK Ukraine: «Ми вважаємо, що введення даних Рекомендацій стане ще одним кроком у розвитку системи вимірювання телевізійного перегляду в Україні та допоможе користувачам даних ТВ панелі в роботі».

Коментарі

Організатор

Наші проекти