← 2011
← 2012

Конференція Телевізійні вимірювання

До конференції залишилось

Категорія: Новини

ІТК продовжує угоду з GfK Ukraine на дослідження телеаудиторії до 2014 року

03 лютого 2011 року відбулось засідання Індустріального Телевізійного Комітету (ІТК), присвячене договору на дослідження телевізійної аудиторії.

Основна мета дослідження телевізійної аудиторії – це створення та надання стандартизованої валюти на телевізійному ринку України.

Під час засідання учасники Індустріального телевізійного комітету вирішили продовжити термін дії поточної угоди на дослідження телеаудиторії з GfK Ukraine на два роки, а саме до 31 грудня 2014 року. Діючий контракт ІТК з GfK Ukraine заключений з 1 січня 2008 року, і триває до 31 грудня 2012 року.

Олег Попенко, голова Індустріального Телевізійного Комітету, зазначив, що основним мотивом для такого рішення став той факт, що в Україні розпочався процес впровадження цифрового телебачення, який повинен завершитись до 2015 року. Відповідно, продовження контракту з діючим оператором ТВ-панелі до 2014 року дозволить детально проаналізувати тенденції телеперегляду при переході на цифрове мовлення.

Ольга Росманова, директор департаменту медіа досліджень GfK Ukraine: «Нам дуже приємно, що ІТК позитивно оцінив досвід нашого співробітництва протягом цих 8 років, і знайшов можливим пролонгувати контракт ще на 2 роки. Можливість даної пролонгації була обговорена під час проведення тендеру у 2006 році, але вона могла набрати чинності лише, якщо наша діяльність буде відповідати вимогам якості, встановленим ІТК. Від свого імені та й від імені команди GfK, яка працює над даним проектом, я хочу подякувати ІТК за високу дану оцінку нашої роботи і підтвердити, що протягом усього цього часу наша діяльність буде спрямована на надання максимально якісних даних і послуг всім клієнтам ТБ панелі».

Довідка про панель:

Основна мета ТВ-панелі GfK Ukraine – це створення та надання стандартизованої валюти на ТВ-ринку України. Клієнтами ТВ-панелі є телеканали, сейлз-хаузи, рекламні агенції та рекламодавці. Дані дослідження телевізійної аудиторії, які отримуються в результаті роботи ТВ-панелі, є важливим інструментом для оцінки ефективності програмування ТВ-каналів, аналізу аудиторії програм та рекламних повідомлень.

Протягом 2002-2007 років GfK Ukraine вимірювала телевізійну аудиторію в містах України з населенням більше 50 тис. мешканців (загалом 95 міст). З початку 2008 року GfK Ukraine досліджує телевізійну аудиторію по всій Україні: у великих та малих містах, а також селах. Всього це 17 млн. домогосподарств, які мають телевізори, чи 44 млн. телеглядачів. Учасниками ТВ-панелі є 2,5 тис. домогосподарств чи 6,3 тис. глядачів у віці від 4 років, які мешкають в 356 населених пунктах по всій Україні. Дослідження ТВ-аудиторії відбувається за допомогою вимірювального пристрою Telecontrol VIII, який зокрема дозволяє вимірювати цифрове телебачення.

Довідка про ІТК:

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне галузеве об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, що представляє інтереси телевізійної галузі України та дбає про захист своїх членів. Метою ІТК у стратегічному напрямку Дослідження телевізійної аудиторії є організація збалансованої (надійної, послідовної і прийнятної для всіх користувачів) системи соціологічних досліджень телевізійної аудиторії України.

Довідка про GfK:

GfK Ukraine — українська дослідницька компанія, яка пропонує повний перелік послуг з опитувань та досліджень ринків в Україні, Молдові та Білорусі та провадить свою діяльність за трьома ключовими напрямками: дослідження на замовлення, медіа дослідження, панель електротоварів. GfK Ukraine входить до міжнародної дослідницької мережі GfK Group – четвертої за розмірами дослідницької групи в світі. GfK Group об’єднує 115 компаній у більше ніж 100 країнах світу.

Коментарі

Організатор

Наші проекти