← 2011
← 2012

Конференція Телевізійні вимірювання

До конференції залишилось

Доповідачі 2012

Катерина Котенко

КомпаніяІндустріальний Телевізійний Комітет

Посада: Виконавчий директор

Професійний соціолог, вищу освіту здобула у Львівському національому університеті імені Івана Франка. Стаж в телевізійній галузі 8 років. Виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету.

Індустріальний Телевізійний Комітет – це професійне об’єднання провідних телеканалів, медійних агенцій та рекламодавців, яке представляє інтереси телевізійної галузі України та піклується про захист своїх членів.

 

Олег Борисюк

Компанія: Initiative (ADV)

Посада: Медіааналітик

Голова Технічного Комітету ІТК.

Закінчив факультет кібернетики КНУ ім Т.Г.Шевченка за спеціальністю «прикладна математика». З 2008 року займається: дослідженням та прогнозом розвитку ринку ЗМІ,моделюванням продажів, аналізом ефективності розміщення рекламних кампаній.

 

Ольга Росманова

КомпаніяGfK Ukraine

Посада: Директор департаменту медіадосліджень

Вищу освіту здобула за фахом “Соціологія” в Київському інституті народного господарства (Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана). У сфері маркетингових досліджень працює з 1994 року. До 2002 року – керівник відділу якісних досліджень в компанії GfK Ukraine, з 2002 року відповідає за медіа напрямок діяльності даної компанії і роботу ТБ-панелі.

Нік Норс

КомпаніяGfK Media Sector (Великобританія)

Посада: Директор з маркетингу

Нік Норс близько 20 років працює у сфері маркетингових досліджень. Має широкий досвід роботи у розвитку напрямку, який спеціалізується на кількісному та якісному методах вимірювання аудиторії.

Як Директор з маркетингу GfK Media Sector та член правління GfK, Нік сфокусований на зростанні глобального бізнесу медіадосліджень GfK.

Нік – автор численних статей по теорії та практиці методу медіадосліджень.

Диплом з філософії отримав у Кембриджському Університеті. Є Асоційованим Членом з вивчення культурної політики в Уорікському Університеті.

 

Орест Білоскурський

Компанія:  StarlightMedia

Посада: Керівник департаменту маркетингу, аудиторій та комунікацій

Закінчив Києво-Могилянську Академію, магістр соціології
Викладав методи досліджень та аналізу даних  на кафедрі Соціології Києво-Могилянської Академії.
Кар’єру на телебаченні розпочав у 2001 році на Телеканалі “Інтер”.
З 2003 року працює на телеканалі ІСТV.
В галузі медіа досліджень з 2000 року – аудит панелі AGB.

 

Андрій Луцків

Компанія: Комунікаційний альянс

Посада:  Директор

 

Вікторія Семененко

Компанія: Maxximum Media Communications Group

Посада: Керуючий партнер

Досвід роботи в індустрії реклами – більше 10 років. Серед досягнень Вікторії – створення рекламного агенства “Maxximum Consulting” в 2000 році; розвиток відділу закупівлі засобів реклами в окремий сейлз-хауз “Maxximum Advertising”. Успішний запуск першого, орієнтованого на жінок, телеканалу “Maxxi TV” в 2007 році.

Освіта: юридичний факультет Київського Національного Університету імені Тараса Шевченко.

 

Олена Рудік

Компанія: Телеканал «Перший Діловий»

Посада: Голова Правління

З відзнакою закінчила Запорізьку державну академію. У 2010 році Олену Рудік нагороджено дипломом за вагомий внесок у розвиток вітчизняної економіки та підприємства України, від Всеукраїнського рейтингу «Успіхи бізнесу України».
З 2008 року обіймає посаду Голови Правління ТРК «Перший діловий»

 

Роман Андрейко

Компанія: Телеканал «24»

Посада: Директор

 

Сергій Вовк

Компанія: Телекомпанія «ЕКО-ТВ»

Посада: Президент

Вищу освіту здобув в Одеському державному економічному університеті за спеціальністю “Економіка підприємства”  та у  Національній академії державного управління при Президентові України, магістр Державного управління.

Має багаторічний досвід роботи в сфері телебачення в Україні та за її межами, був співзасновником та входив до вищого керівницького складу таких телекомпаній, як “Музичний канал “О-TV-music” м. Київ, телерадіокомпанії “ТКЦ” м. Москва, “Nео-television” м. Москва, “Love-music ” м. Москва, приймав участь у створенні телекомпаній «1M» м. Мінськ , редактор журналу «ЕКО плюс» ДК «Укрекокомресурси» Кабінету міністрів України. Займався впровадженням новітніх інтерактивних технологій в галузі телебачення.

Займав керівні посади в органах державної влади та державних підприємствах.  Співрозробник нормативно правових актів Кабінету міністрів України, проектів змін та доповнень до діючого законодавства у сфері екології , учасник робочих груп при комітетах Верховної Ради України та Ради національної безпеки та оборони України, участь у розробці наказів та інших нормативних актів міністерств та відомств України.  Фахівець з фінансових та юридичних питань.

 

Олена Дурманова

Компанія: Телеканал «Інтер»

Посада: керівник аналітичної служби

Олена закінчила Київський Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана за спеціальністю Управління міжнародним бізнесом.

На телеканалі «Інтер» працює з 2006 року. Проводить дослідження та надає рекомендації по:

  • розробці та впровадженню стратегії контенту телеканалу;
  • медіа індустрії та комунікації з телевізійною аудиторією;
  • телевізійній сітці, з метою досягнення запланованої телеканалом долі на ринку.

 

Організатор

Наші проекти